• Одличната цена
  • Ново
YESETN ТОРБА 052617 топла продажба човек чанта машки Маскирна големи tote

YESETN ТОРБА 052617 топла продажба човек чанта машки Маскирна големи tote

 
DEN 960.00

Износ
Во продавницата.

YESETN ТОРБА 052617 топла продажба човек чанта машки Маскирна големи tote


За производот

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Маскирна
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Бренд Име:
YESETN
Чанти Тип:
Totes
Големина:
42*30*12cm

Слични предлози