• Одличната цена
  • Ново
силиконски калап конкретни цемент coasters чаши изолација мат филџани кафе coasters калапи Цемент живот материјали калапи

силиконски калап конкретни цемент coasters чаши изолација мат филџани кафе coasters калапи Цемент живот материјали калапи

 
DEN 959.52
DEN 864.00

Износ
Во продавницата.


ДОБРЕДОЈДЕ
Погоден за чаши со дното дијаметар на помалку од 8 см
Карактеристики :
* 100% Сосема Нов и висок квалитет
* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски
* Микробранова печка и замрзнувач безбедно
* Обновливи, не-стап; Лесна употреба и чистење
* Погоден за сапун мувла торта мувла / чоколадо мувла
* Усогласеност со FDA/SGS
* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере. Плаќање прифаќаме кредитна картичка, пари booker, western union , можете да изберете било која од нив ви се допаѓа . Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Политика за наплата на Сите продажни се конечни. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа. 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот. Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде. Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Посебни ситуации се испита од случај до случај. Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа.
Се продава топла Хороскопски зајакот моделирање силиконски калап сапун Торта декорација мувла рачно изработени сапун мувла Бр.S382 US$ 6.99 /парче
Се продава топла Хороскопски добиток моделирање силиконски калап сапун Торта декорација мувла рачно изработени сапун мувла Бр.S032 US$ 6.99 /парче
Се продава топла Хороскопски глувчето моделирање силиконски калап сапун Торта декорација мувла рачно изработени сапун мувла Бр.S029 US$ 6.99 /парче
Се продава топла Хороскопски свињи моделирање силиконски калап сапун Торта декорација мувла рачно изработени сапун мувла Бр.S031 US$ 6.99 /парче
Се продава топла Хороскопски змија моделирање силиконски калап сапун Торта декорација мувла рачно изработени сапун мувла Бр.S382 US$ 6.99 /парче
Се продава топла здраво маче моделирање силиконски калап сапун Торта декорација мувла рачно изработени сапун мувла Бр.S012 US$ 6.99 /парче
Се продава топла Јужна Кореја е популарен стил остава моделирање силиконски калап сапун Торта декорација мувла рачно изработени сапун мувла Бр.S8008 US$ 9.99 /парче
Спиење ангел моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла Ангелските крилја рачно изработени сапун мувла Бр.S8001 US$ 9.99 /парче


За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
Нема.S8008
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
PRZY
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Слични предлози