• Одличната цена
  • Ново
П-981 Пилешко има злато ingot, силиконски калап, глина мувла, Чоколадо Мувла freeshipping

П-981 Пилешко има злато ingot, силиконски калап, глина мувла, Чоколадо Мувла freeshipping

 
DEN 720.00

Износ
Во продавницата.

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации. Опис на Материјал : Силикон Случаен Боја : розова Мувла тежина : 230g Мувла големина : 8*8*5cm Оценка на температура : -40 centigrde на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба . Answer : ___________________________ Note : оваа мувла може да не биде толку голем како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.


За производот

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
П-981
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
TILLWELL
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични предлози