• Одличната цена
  • Ново
Силиконски калап мини Дама со птичји облик фондан торта чоколадна мувла diy декорација мувла Бесплатен превозот торта декорирање

Силиконски калап мини Дама со птичји облик фондан торта чоколадна мувла diy декорација мувла Бесплатен превозот торта декорирање

 
DEN 95.52

Износ
Во продавницата.


Опис :
♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски
♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата
♥ Боја : R andom
♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .
* 100% сосема нов и во добра состојба .
* Тоа е Мека и Висок квалитет .
* Лесно е за Користење и Чистење.
* Оценка на температура : - 40 centigrade на +210 centigrade .
* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .


За производот

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
lanhaidun
Број На Модел На:
G014
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Слични предлози