• Одличната цена
  • Ново
5 КОМПЈУТЕРИ Adjustor Triglides Слајдови 39mm бар за Кожа за на рака Webbing Токи сребрена тока

5 КОМПЈУТЕРИ Adjustor Triglides Слајдови 39mm бар за Кожа за на рака Webbing Токи сребрена тока

 
DEN 143.52

Износ
Во продавницата.За производот

Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Цинк Легура
Употреба:
Чанти,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Обликот:
Станот
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TYB-1569
Функција:
Животна средина
Декорација:
Никој

Слични предлози