• Одличната цена
  • Ново
30 компјутери/Многу 25мм 1 Инчен Сребрена/Бронзени Легури на Никел Бронза Вртливата Clasps Главниот Куки DIY Копче Прстен Синџир Бесплатен Превозот 2017061504

30 компјутери/Многу 25мм 1 Инчен Сребрена/Бронзени Легури на Никел Бронза Вртливата Clasps Главниот Куки DIY Копче Прстен Синџир Бесплатен Превозот 2017061504

 
DEN 696.00
DEN 661.00

Износ
Во продавницата.


30pcs/Многу 25мм 1 Инчен Сребрена/Бронзени Легури на Никел Бронза Вртливата Clasps Главниот Куки DIY Копче Прстен Синџир Бесплатен Превозот 2017061504


За производот

Тип На Производ:
Токи
Обликот:
овална
Метал Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
2017061504
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Функција:
Клипот куките
Материјал:
Метал
Тока Тип:
Клипот Токи
Декорација:
Други
Големина:
25*47mm

Слични предлози