• Одличната цена
  • Ново
40*50CM Нови Сива Цвеќиња Печатени Серија Памучна Ткаенина Telas Пакет DIY Комбинација за Шиење Бебе Играчка Материјал Quilting Постелнина Tecido

40*50CM Нови Сива Цвеќиња Печатени Серија Памучна Ткаенина Telas Пакет DIY Комбинација за Шиење Бебе Играчка Материјал Quilting Постелнина Tecido

 
DEN 479.04
DEN 407.00

Износ
Во продавницата.


Име на производ : Сива Цвеќиња Цртан филм Печатени c otton ткаенина
Материјал : 100% twill памук,kinda т hin
Дизајн : како на сликата прикажани
Големина на : 40*50 CM (намалување од рака, грешка од ±2 cm)
Употреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
1.Може да се купи метри ,pls контактирајте со нас.Pls тие информации се ткаенина може да изгледа малку поинаква од камерата 2.Сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM се овозможи ед.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.Но ако цел износ повеќе од US$200.00,
ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне со 3-7 работни дена.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени.
Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.
Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.
Ако најдете големината на prodcucts не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.


За производот

Ширина:
160cm/meter
Техника:
Nonwoven
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Syunss
Nonwoven Техника:
ткаат
Тип:
чиста памучна ткаенина
Употреба:
tilda,крпеница,scrapbooking,занает шиење проекти
Број На Модел На:
17N2-3436
Големина:
40*50cm
боја:
сива
Стил:
Цветни цртан филм печатени
is_customized:
no
Пакет:
8 компјутери/многу

Слични предлози