• Одличната цена
  • Ново
Haisen,Цвет серија,Печати Twill Памучна Ткаенина,DIY Quilting за Шиење За Бебе&Детето Лист,Перница,Перница,крпа Материјал Половина Метар

Haisen,Цвет серија,Печати Twill Памучна Ткаенина,DIY Quilting за Шиење За Бебе&Детето Лист,Перница,Перница,крпа Материјал Половина Метар

 
DEN 289.44

Износ
Во продавницата.


Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини и филц се скрати со рака. Постои суровини работ, а можеби и големината имаат 1-2cm отстапување . Таму е боја на разликата помеѓу сликата и вистински ткаенини или почувствува. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани. Како ние се намали ткаенини : Ако купувате 1 парчиња, ќе се намали за половина метар (ширина : 160cm x 50cm). Ако купувате 2 парчиња, ќе се намали еден метар (ширина : 160cm x100cm).


За производот

Велур Ткаенина Тип:
Никој
Бренд Име:
HAISEN
Стил:
Twill
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Ширина:
160cm
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
Памучна Ткаенина Twill
Материјал:
100% памук ткаенини
Функција:
Дише & Еко-Пријателски
Стил:
3 Дизајн Сина Боја на Цвет серија
намалување:
3-5%
Големина:
1Piece=50cmX160cm
Тежина:
1Package=90g
Предиво:
40-ТИТЕ
боја:
како се покаже слика
користат за:
DIY Комбинација Quilting Шиење/рачно изработени Везана Hometextile
Употреба:
Перница/Опфаќа/Quilting/Перница/Baby & Децата Лист/Опфаќа

Слични предлози