• Одличната цена
  • Ново
SP344 Чиста Свила/Вода Лили Серија/Свила Ткаенини Mulberry Свила Еластична Charmeuse 93% Свила 7% Spandex/Ширина 1.29 yd Дебелина 19mm

SP344 Чиста Свила/Вода Лили Серија/Свила Ткаенини Mulberry Свила Еластична Charmeuse 93% Свила 7% Spandex/Ширина 1.29 yd Дебелина 19mm

 
DEN 2964.00
DEN 1838.00

Износ
Во продавницата.За производот

Материјал:
Spandex / Свила
Техника:
Ткаени
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Ширина:
1.18meter=46.46=1.29yd
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
еластичен
Шема:
Печатени
Стил:
Вода Лили Серија
Nonwoven Техника:
Растенијата Реактивен Дигитално Печатење
Плетени Тип:
Warp и Weft
деноминирани единица:
Парчиња
Употреба:
Облека Материјал, Charmeuse
Материјал:
93% свила 7% spandex
Технологија:
Растенијата Реактивен Дигитално Печатење
Ширина:
1.18meter=46.46=1.29yd
Дебелина:
19m/m (mm или momme)
намалување:
5-8%
Треба Поставата:
No
Бесплатен превозот :
Aliexpress стандард за испорака

Слични предлози