• Одличната цена
  • Ново
црвено 18 Pin Тетоважа Игли Трајна Шминка Веѓа Везови Ножот За 3D Microblading Прирачник Тетоважа Пен

црвено 18 Pin Тетоважа Игли Трајна Шминка Веѓа Везови Ножот За 3D Microblading Прирачник Тетоважа Пен

 
DEN 960.00
DEN 490.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
siyady
Број На Модел На:
flex 18
Количина:
100pcs
користат за:
Тетоважа Прирачник Пенкало / Трајна Шминка Машина
Име:
Трајна Шминка Игли / Тетоважа На Ножот
Материјал:
316 од не ' рѓосувачки челик
Funtions:
Веѓа Усна Eyeliner Тетоважа
Тип:
Agulhas де Tatuagem

Слични предлози