• Одличната цена
  • Ново
50pcs Засенчување Р3 ЛАГЕР Microblading Игли прирачник игли за магла веѓа microblading круг игли за трајна шминка

50pcs Засенчување Р3 ЛАГЕР Microblading Игли прирачник игли за магла веѓа microblading круг игли за трајна шминка

 
DEN 479.52

Износ
Во продавницата.


50pcs Засенчување Р3 ЛАГЕР Microblading Игли прирачник игли за магла веѓа microblading круг игли за трајна шминка
Функција :
Лагер Microblading игла Игла Игли : 3Р Засенчување игла Флексибилни покритие за контрола на Microblading потези прирачник игли за магла веѓа
Пакет :
50 КОМПЈУТЕРИ * Р3 Microblading игла
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме Зачувам
Ние САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.
Пакет :
ние спакувани во OPP вреќа потоа во тетрапак како превозот со клобуркаше пакет внатре или надвор
Превозот :
1.ние ќе брод на стоките во рок од 4 дена, во најголем дел по вашата исплата потврда
Ако вашата земја не може да биде дозволено да брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или што треба стоката под итно, тогаш можете да изберете брза испорака начин ЕМС или DHL, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на прво место!
превозот надомест е за вас, ако вашата цел е помалку од 180$.Ве молиме проверете превозот цена и за време на испорака на нашиот веб сајт.
2.со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на такса или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука
2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина. Но ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако не се врати за квалитет причина. Целосна наплата биде дадена ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
3.ние ќе понуди целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 60 дена.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение.
Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П. не Прави никаква гаранција за производите?
А, Да, сите производи се качил преку строга тест пред пратката. ако постои било каков квалитет проблем за производи, треба да контактирате со нас во рок од 7 дена, треба да направите фотографија на предмети за нас. По нашето миропомазание, ние ќе понуди целосна наплата или повторно да ја прати.
П. Ако не сум го примените стоки, она што можам да направам?
А Ако не се примени предмети во рок од 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди целосна наплата за вас, и ве молиме да не остави никакви негативни повратни информации. По сите, пост е надвор од нашата контрола, нели? Ви благодариме
П. Ако сакам да купам повеќе, има попуст на располагање?
A. Да нарачате повеќе, повеќе попуст. Ако сакате да се одвива поголема цел, можете да не контактирате преку е-маил или трговија порака. ние ќе ви даде нашата најдобра цена.
Q. Дали ќе го прифати пад на превозот? може да ви испрати ми производи слика?
А Да, ние прифаќаме капка шопинг, ние нема да додадете било нашите информации во пакет; и ние ќе ви испратиме следење на број, па можете да ги испратите на следење на број на вашиот клиент. Ако сакате нашите производи слика, ние може да контактирате со нас, ние ќе испратете слики на вашата e-mail.
Ако има повеќе прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ние се грижиме едни на купувачот и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин. Вашето задоволство е секогаш наш Број 1 приоритет


За производот

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
HXEmma
Тип:
Тетоважа Игла
Игла:
3R
боја:
Бела
Дијаметар на секоја игла:
25mm
Дебелина:
0.61 mm
Име:
правец на ветер
Name1:
Веѓа игли
Name2:
тетоважа веѓа игли
Материјал:
316 од не ' рѓосувачки челик

Слични предлози