• Одличната цена
  • Ново
Besta 100PCS Sterilized Тетоважа, Пирсинг Катетер Sterilized Игли Алатка Тело Пирсинг 13G Тело Пирсинг Игли

Besta 100PCS Sterilized Тетоважа, Пирсинг Катетер Sterilized Игли Алатка Тело Пирсинг 13G Тело Пирсинг Игли

 
DEN 474.24

Износ
Во продавницата.


Телото Пирсинг Стерилни Игли Снабдување
E. O. Гас sterilized
Игли поединечно пакувани
Игли дојде со ракав за заштита на совет
Tri-beveled медицински одделение за еднократна употреба професионални piering игли
48mm во должина од околу 2 инчи
Се продаваат во многу 100 PCS
13 G × 100 компјутери
Ова Е Големини & Количини Вклучени Во Пакетот
Вие Исто Така Може Да Го Изберете Вашиот Големини, Ве Молиме Се Однесува На
Достапни Големини Подолу :
12 G, 13 G, 14 G, 15 G, 16 G, 18 G, 20 G
Објектот Вклучува :
100 PCS × Тело Пирсинг Стерилни Игли
13 G × 100
Услови на продажба :
1. Ве молиме да не известите во рок од 14 дена (според објавување датум).
2. Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНО пакување и додатоци.
3. Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.
4. Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете. Предмети кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција.
5. Реконструкцијата се само понудени за неисправни производи пријавува во рок од 7 дена по приемот.
6. Купувачот ја прифаќа одговорноста да се плати за враќање товар за било која причина, освен DOA (мртов на пристигнување).
Секој случај, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надеваме дека со обезбедување одлична услуга за вас, вие ќе се чувствувате ни достоен на 5 ѕвезда НСД оценка повратни информации! Ви благодариме!
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете 5 ѕвезда НСД оценка повратна информација : )
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не даде лош повратни информации пред да разговара со продавачот да го реши секој проблем, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни одговор! Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Голем нарачате ве молиме контактирајте не за повеќе поволна цена. Сите купувачи се добредојдени за бизнис преговори.
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!!!


За производот

Бренд Име:
Hummingbird
Број На Модел На:
Б-0217
Тип:
Тетоважа Игла
Тип:
тетоважа додатоци
Име:
Тетоважа, Пирсинг Катетер Sterilized Игли
Големина:
13g
Пакетот Вклучува:
100pcs
Функција:
за tattooing

Слични предлози