• Одличната цена
  • Ново
Тетоважа Игли 14Pin Трајна Шминка Прирачник Веѓа Тетоважа Игли Ножот За 3D Везови Microblading Тетоважа Пенкало Машина

Тетоважа Игли 14Pin Трајна Шминка Прирачник Веѓа Тетоважа Игли Ножот За 3D Везови Microblading Тетоважа Пенкало Машина

 
DEN 191.52
DEN 134.00

Износ
Во продавницата.

modname=ckeditor
Тетоважа Игли 14 Pin Трајна Шминка Прирачник Веѓа Тетоважа Игли Ножот За 3 D Везови Microblading Тетоважа Пенкало Машина Факултативна Количество 10/50/100pcs Бесплатен Превозот
14# тетоважа сечилото веѓа За Прирачник за Трајна Шминка Пен
1.Точка име : тетоважа сечилото microblading игли
2.Се користи за : веѓа тетоважа
3. Погодни за : Прирачник веѓа усна тетоважа пен
4.Големина : По сечилото имаат 14 игли
5. ЕМ гас sterilized
6. Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
7. Бесплатен превозот со e Packet
7. Сертификат : CE Означени
8. Факултативна Количина :
10pcs тетоважа ножеви
50pcs тетоважа ножеви
100pcs тетоважа ножеви Овој објект е направен од mediacal акупунктура игли од нерѓосувачки челик и се увезени игла жица со обезбедување на квалитет Супериорен квалитет , Безбедни и еднократна употреба. ЕМ гас sterilized, за еднократна употреба само ,безбедни и здрави. Одлична стабилност,помалку вибрации. Одлична за употреба со својата еластичност. нема лесно да се повреди. Neddles се остри и еластична,направи веѓа линија убава. Лесно да се во боја . Секој од сечилото е индивидуално спакувани во фабриката . здрави и безбедни . Игли се остри и еластична, направи веѓа линија убава. Sterilized со Гама Зраци
ISO9902 и CE marke
1,Различни видови на веѓите , веѓите се кратки ,неуредна тривијални ,веѓите облик се во спротивност;
2,eyeborws се премногу тенки .
3,луѓето кои Ја сакаат спортот, но не направи-up, или на луѓе кои поминуваат многу време за да ја шминка, но се уште не можат да добијат задоволителни резултати.
4,Или на луѓе кои тетоважа везови веѓите многу време безуспешно, може да низ магла веѓите за да се постигне идеална шминка ефект!
5.Овој објект е најдобро да се избере за да се направи beatiful и шармантна веѓа линија
Оваа точка одговара на прирачник тетоважа пен се покаже како подолу :
Ве молиме на сликата за да видите детали .
За повеќе топла продаде neddles .ве молиме кликнете на сликата подолу :
, .
У облик :
,
PCD Сечилото :
1,Различни видови на веѓите , веѓите се кратки ,неуредна тривијални ,веѓите облик се во спротивност;
2,eyeborws се премногу тенки .
3,луѓето кои Ја сакаат спортот, но не направи-up, или на луѓе кои поминуваат многу време за да ја шминка, но се уште не можат да добијат задоволителни резултати.
4,Или на луѓе кои тетоважа везови веѓите многу време безуспешно, може да низ магла веѓите за да се постигне идеална шминка ефект!
5.Овој објект е најдобро да се избере за да се направи beatiful и шармантна веѓа линија.
100pcs 14 pin тетоважа ножеви
1) Сите предмети се deliveried на светот од страна на овие shippings погоре .
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 7-10days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-3 дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога објектите се пост, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не't добиете вашите производи или оштетени за време на транзит.
Според трговски услови, pls се забележи дека ние не се грижи за царина кога производот внесете во вашата земја.
За било каква помош, pls контактирајте со нас!
Известување(За руски купувачот само) Како Русија политика се менува, pls информирате вашето полно име за испорака кога ќе го поставите цел. Ви благодариме за разбирањето!


За производот

Бренд Име:
Boermeize
Број На Модел На:
DB000014P
Тип:
Тетоважа Игла
боја:
Сребро.
Игла Модел:
14 игли
Игла Материјал:
Нерѓосувачки Челик
користат за:
Око веѓата/Усна шминка/убавина
Име:
Biomaser тетоважа игла за око веѓата/усна шминка
Количина:
100pcs/многу
Функција:
за еднократна употреба,здрава и висок квалитет
Игла meterial:
Нерѓосувачки Челик
одговараат за:
веѓа усна тетоважа пен
Состојба:
100% Сосема Нов

Слични предлози