• Одличната цена
  • Ново
Мажите/жените тенис спортски дресови,жена tenis masculino кошула+шорцеви,бадминтон/тенис на маса костуми,тим тенис поло маица за човекот

Мажите/жените тенис спортски дресови,жена tenis masculino кошула+шорцеви,бадминтон/тенис на маса костуми,тим тенис поло маица за човекот

 
DEN 1176.00
DEN 1070.00

Износ
Во продавницата.


Опис : ткаенина брзо сушење полиестер ткаенини
Карактеристики : впивање пот,брзо сушење,кул и дише,меки и удобни ткаенина,на прв избор за спорт
Мажите големина : M4 XL,Жените големина : M3 XL
Купувачот Забелешка :
Поради светлина и пиксели различни,
што резултира со разлики во снимање на резултати,
Така, производот може да постои мало боја разлика.
Маж /Жена една кошула ,ве Молиме имајте во предвид .
1. Сите големина детали се мери со рачно, па би можеле да имаат податоци грешки во 1-3 см;
2. Оние кои се во Азија големината не е Америка или Европа големина
За Облека : Ние се измери Големината Грешка : 1-3cm, да се Земе слики на вистинската производи,cann не гарантира Стока не било боја diffrernce,(Бидејќи Светлината интензитет и пиксели, големина различни,снимањето резултат на разликата во голема мера ).
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Двете ве Молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, и ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред бригада никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме.
Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по идентификатори на плаќање.
Ќе парцела на патот? Ако тоа е, што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи mercifully плик и картон. Тоа го штити објект од оштетување на во транзит кога Го достигне Секој корисник 's рака. Ако пратката е за, и двете ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат за решение. Haven 't најде cabochon која треба? Кликнете на линкот за да видите повеќе cabochon во нашата продавница.


За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
Тенис
Број На Модел На:
n09
Функција:
Дише,Анти-Pilling,Брз Сува,Анти-Навремено
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Вафли
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
тенис одговараат на:
Џерси Облека Облека маици Т кошули sportwear тренерки
Suitbable:
Voleyball,Тенис,Пинг-Понг,Бадминтон,Трчање,Џогирање,Execrise
ткаенина име:
Полиестер Ткаенини
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Применливи пол:
Женски / Машки / Жени / Мажи
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Анти-Pilling
Применливи сцена:
бадминтон кошула Тенис Кошула Пинг-понг кошула
Одговараат на:
Тенис Одговараат на бадминтон Одговараат на Тенис на Маса Одговараат на
Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL

Слични предлози