• Одличната цена
  • Ново
Брз Сува Бадминтон Спортска Маица Блузи Дише High-end Конкурентно Ниво Мажите тениски Маици тим ПОЛО краток ракав Т Кошули

Брз Сува Бадминтон Спортска Маица Блузи Дише High-end Конкурентно Ниво Мажите тениски Маици тим ПОЛО краток ракав Т Кошули

 
DEN 763.20
DEN 687.00

Износ
Во продавницата.


1. Сите големина детали се мери со рачно, па би можеле да имаат податоци грешки во 1-3 cm; 2. Оние кои се во Азија големината не е Америка или Европа големина
3.Ве молиме изберете големина, врз основа на следните големини за повикување само!
Ова е 1pcs цена,Стандардно Човек Џерси Испорака
.
За Облека : Ние се измери Големината Грешка : 1-3cm, да се Земе слики на вистинската производи,cann не гарантира Стока не било боја diffrernce,(Бидејќи Светлината интензитет и пиксели, големина различни,снимањето резултат на разликата во голема мера ).
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Двете ве Молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, и ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред бригада никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме.
Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по идентификатори на плаќање.
Ќе парцела на патот? Ако тоа е, што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи mercifully плик и картон. Тоа го штити објект од оштетување на во транзит кога Го достигне Секој корисник 's рака. Ако пратката е за, и двете ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат за решение. Haven 't најде cabochon која треба? Кликнете на линкот за да видите повеќе cabochon во нашата продавница.


За производот

Големина:
L, M, S, XL, XXL, XXXL
Број На Модел На:
FR68
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Suitbable:
Voleyball,Тенис,Пинг-Понг,Бадминтон,Трчање,Џогирање,Execrise
Ткаенина состав:
Полиестер Влакна (полиестер Влакна)
боја:
Зелени сливи, црвени, сини
За сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Применливи пол:
машки човек мажи
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Анти-Pilling
тенис т кошула:
Џерси Облека Облека маици Т кошули sportwear тренерки
Возраст Заградата:
Возрасни
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL

Слични предлози