• Одличната цена
  • Ново
40pcs Природни Кула Темјан обоени Индискиот темјан Чад билни темјан конуси Кула Куршум-Темјан подарок кутија freeshipping

40pcs Природни Кула Темјан обоени Индискиот темјан Чад билни темјан конуси Кула Куршум-Темјан подарок кутија freeshipping

 
DEN 398.40
DEN 295.00

Износ
Во продавницата.


Име : кула темјан
Мирис : 18 incenses, Океанот, Лили, Јасмин, Индиски, Роза, Лаванда, Osmanthus, Зелен чај, Сандаловина, Лимон, Pomelo лист, Cordate telosma, Yulan magnolia, Peony, Бела сандаловина, Apple, Bodhi, Lotus
Спецификации : 40 компјутери/торба, секое парче висина 2.8 cm, ширината на дното 1.2 см
Потекло : Кина
Гори време : околу 12 минути/еез
Пакет : подароци кутија за пакување
Функција : свеж воздух, мирис на животната средина, , elieve замор, да се зачува вашето здравје, .Романтични & афродизијак
Применливи опсег : Дома, Буда, хотел, канцеларија и слично.
Плаќање :
1).Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
2).Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја writed во Ali Express.
И за меѓународна пошта,примачот име мора да биде полно име ,името мора да биде во согласност со информациите од регистрирана адреса на пасошот,во спротивно, купувачот не може да добие тие парцели успешно.
Па ве молиме оставете ги вашите целосни информации во врска со вашето име и адреса . И ако сакате да го промените,мора да се забележи ни пред испративме тоа.
Превозот : 1).Вашата цел ќе бидат обработени во 3 работни дена по вашата исплата.
2).Бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола. Може да контактирате со нас кога вашиот парцела одложи,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат што е можно.
3).Откако ќе ја испратите, како и обично, Кина Пост Воздух Пошта ќе потрае околу 20-60 дена да пристигне, e Packet треба 15-50 дена, Post NL 15-50 дена, EMS 5-10 дена, Fedex 4-8days,DHL и ПРОЗОРЦИ ќе трае 3-6 дена да пристигнат.
Доколку нарачката е за време на викендите,ќе трае 2 дена подолго.Ви благодариме за вашето разбирање.
4).Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Внимание : ние ќе напишете пониска вредност за парцели кои ние ги испратите (и можеби пишувам тоа е дар ) за да се избегне обичај данок, но ако се уште проблем, ние ќе не сноси никаква царина или данок.
Повратни информации :
1).Ние се потпираат на Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.
Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2).Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Aliexpress.
Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
3).Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас.
Ние се страстни за нашите производи и ние навистина се грижиме за вас!


За производот

Мирис:
Океанот, Лили, Јасмин, Индиски темјан, Роза, Лаванда, Osmanthus, зелен чај, Сандаловина, Лимон, Pomelo лист, Cordate telosma, Yulan magnolia, Peony, Бела сандаловина, Apple, Bodhi, Lotus
Класификација:
Чисто Етерично Масло
Тип:
конус темјан
Спецификација:
Gift Box
Пакување:
Подарок Пакување
Дрво Тип:
Сандаловина
Регионален Функција:
Кинески Темјан
Материјал:
Дрво
Употреба:
Ароматични
Примена:
Екстремитети
Бренд Име:
ANXTO
Апликацијата Сцена:
Дома, Буда, хотел, канцеларија

Слични предлози