• Одличната цена
  • Ново
Професионални Мажи Спорт Водови Брз Сува Ајкула Кожата Пливање Конкуренцијата Боксер Кратко Sharkskin Шорцеви Бански j2

Професионални Мажи Спорт Водови Брз Сува Ајкула Кожата Пливање Конкуренцијата Боксер Кратко Sharkskin Шорцеви Бански j2

 
DEN 192.00
DEN 163.00

Износ
Во продавницата.

Професионални Мажи Спорт Водови Брз Сува Ајкула Кожата Пливање Конкуренцијата Боксер Кратко Sharkskin Шорцеви Бански
Име : Кожата Пливаат Кратко
Материјал : Главен 82% Chinlon , 18% Spandex
Внатре : 100% Полиестер
Боја : Црна
Големина : M L XL XXL
М половината : 57-67cm
L половината : 66-86cm
XL половината : 72-93cm
XXL половината : 78-102cm
Забелешка : Ако вашиот хип е поголем или ви се допаѓа отворени , можете да изберете една голема големина .
На Пример : на Вашиот половината е 80СМ , можете да изберете 3 XL , но ако ви се допаѓа отворени или имате поголеми хип , можете да изберете 4 XL.
Објектот Вклучува : 1 Buc *мажите пливаат шорцеви


За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Број На Модел На:
Пливаат Кратко
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex,Памук,Микрофибер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
имајте нуркање

Слични предлози