• Одличната цена
  • Ново
2017 Секси Нови Пристигнување Едно Парче Костим За Капење Печати Biquini Високо Сече Бански Жените Strapless Bodysuit Костими За Капење Maillot Де Bain

2017 Секси Нови Пристигнување Едно Парче Костим За Капење Печати Biquini Високо Сече Бански Жените Strapless Bodysuit Костими За Капење Maillot Де Bain

 
DEN 515.52
DEN 412.00

Износ
Во продавницата.


2017 Секси Нови Пристигнување Едно Парче Костим За Капење Печати Biquini Високо Сече Бански Жените Strapless Bodysuit Костими За Капење Maillot Де Bain
Забелешка ве молиме пред Купување : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред ставање на ред. 2. Како различни Компјутерски екран во боја поинаку, бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики,pls се разбере. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. 4. Сите во сите, ви благодариме за вашето разбирање . Спецификации : Предмет Тип : Костим за капење, Бански Пакет се вклучени : 1 постави *бански Големина Водич: Големина Купот на Градите Големина
под биста
(см) Половината(cm) на Колкот(cm) S AB 68-72 63-67 89-93 М П.Н.Е. 73-77 68-72 94-98 L CD 78-82 73-77 99-103 XL D 83-87 78-82 104-108


За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Лен,Lycra,Spandex,Најлон,Полиестер,
Пол:
Жените
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Број На Модел На:
HC17077

Слични предлози