• Одличната цена
  • Ново
8pcs Криви Веѓа Пирсинг Носот Брадавица Labret Усна Хируршки Челик Глава Банана Спирала Бар Прстен папокот Тело Женска Jewe

8pcs Криви Веѓа Пирсинг Носот Брадавица Labret Усна Хируршки Челик Глава Банана Спирала Бар Прстен папокот Тело Женска Jewe

 
DEN 69.12
DEN 61.00

Износ
Во продавницата.За производот

Метална боја:
3мм, 4mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
imixlot
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BAC0010
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит

Слични предлози