• Одличната цена
  • Ново
LuReen Златни Заби Скари Кучешки Обичен Хип Двојно Заби Капи Стоматолошки Врвот на Забот Скари Cosplay Партија Тело Накит LD0104

LuReen Златни Заби Скари Кучешки Обичен Хип Двојно Заби Капи Стоматолошки Врвот на Забот Скари Cosplay Партија Тело Накит LD0104

 
DEN 228.48
DEN 169.00

Износ
Во продавницата.

pls купи нешто ви се допаѓа од нашата продавница. затоа ги имаме овие предност :
Lu Reen Накит е интегрирана компанија специјализирана во производство и продажба на накит. На производи се продаваат во целиот свет. .
1) : било кои прашања ќе се одговори во рок од 12 часа 24 часа
2) : ако не сте задоволни со објектот откако ќе се добие pacakge.
можете да се вратите до нас,ние ќе плаќаат поштарина вратени.или целосна наплата ќе бидат направени за вас!
3) : ние секогаш мислам на клиенти е бог!
ако сакате да трговија на големо, ве молиме оставете порака за нас или контактирајте со нас. ќе се добие добар попуст.
Lu Reen Златни Заби Grillz Кучешки Обичен Хип Хоп Двојно Заби Капи Стоматолошки Врвот на Забот Скари Cosplay Партија Тело Накит LD0104
Големина на : 1*1.5 cm
тежина : 5g
Боја : злато, сребро, злато се зголеми, Gunk црна


За производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Grillz, Стоматолошки Скари
Бренд Име:
lureen
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LD0104
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Големина:
1*1.5 cm
Тежина:
5g
Тип:
doule заб grillz
Материјал:
бакар 18k злато позлатен
Стил:
Хип Хоп Рок Стил
Пол:
Жени Мажи
боја:
злато сребро злато се зголеми црна

Слични предлози