• Одличната цена
  • Ново
НОВИ Мулти-функција Двојно Торбичка &Паричникот за Iphone 6 7 Плус Појас Торбичка Holster за 5.5 паметен Телефон Појас Торбичка со Пен Носителот

НОВИ Мулти-функција Двојно Торбичка &Паричникот за Iphone 6 7 Плус Појас Торбичка Holster за 5.5 паметен Телефон Појас Торбичка со Пен Носителот

 
DEN 574.08
DEN 528.00

Износ
Во продавницата.

Мулти-функција Двојно Торбичка &Паричникот за Iphone 6 7 Плус Појас Торбичка Holster за 5.5" 4.7" паметен Телефон Појас Торбичка со Пен Носителот
Опис :
1. Материјал : Висок квалитет на СТП Кожа, 100% Сосема Нов.
2. Функција 1 : Кожа Торбичка , Нов Дизајн-телефон торбичка & половината торба & паричникот & пен носителот
3. Карактеристика 2 : Може да се инсталира на моќ банка , Лесно да се носат. Мулти-функција Комунални Појас Торбичка.
4. Големина : 12 *19.5*3cm ,за помалку од 5.7 инчи или 4.7 инчен мобилни телефони.


За производот

Материјал:
PU
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 3G/3GS,iPhone 4,iPhone 7,iPhone SE,iPhone 5
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Карактеристики:
појас торбичка
Големина:
5.5inch
дизајн:
Гроздобер
Бренд Име:
effelon
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристика 2:
кожен појас торбичка мажи
карактеристика 4:
половината појас торбичка
Функција 6:
паричникот мажи
Функција 8:
телефон торбичка кожа случај
Карактеристика 10:
моден половината торба
функција 1:
мобилен појас торбичка
функција 3:
работи торбичка појас
Карактеристика 5:
паметен телефон појас торбичка
Карактеристика 7:
кожен паричник мажи
Карактеристика 9:
мажите половината торба

Слични предлози