• Одличната цена
  • Ново
ORICO Телефон Складирање Сомот Торба за Складирање за USB Полнач/USB Кабел/Моќ Банка/Телефон и Повеќе Сива Боја

ORICO Телефон Складирање Сомот Торба за Складирање за USB Полнач/USB Кабел/Моќ Банка/Телефон и Повеќе Сива Боја

 
DEN 152.64
DEN 76.00

Износ
Во продавницата.За производот

Материјал:
Сомот
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 3G/3GS,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 6,iPhone 4,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Функција:
Водоотпорен
дизајн:
Обична
Карактеристики:
Телефон Складирање Сомот Торба
Тип:
Торбичка
Големина:
200X110mm or 180x100mm
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
Orico
Објектот:
Телефон Складирање Сомот Торба
боја:
сива
Примена:
Складирање за USB Полнач/USB Кабел/Моќ Банка/Телефон,итн
Функција:
Вода/Нечистотија/Шок Доказ

Слични предлози