• Одличната цена
  • Ново
Сино Жолта Црвена Лето Отворено Чевли Жена Мажите Чевли за Пешачење Senderismo Течението на Одење Вода Брзо Сушење патики Чевли

Сино Жолта Црвена Лето Отворено Чевли Жена Мажите Чевли за Пешачење Senderismo Течението на Одење Вода Брзо Сушење патики Чевли

 
DEN 911.04
DEN 410.00

Износ
Во продавницата.


Чевли Големина Опис (единица : CM)
1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен
M =НАС Големина 5 = Кина големина 36-37 = 22.5 CM
L =НАС Големина 6 = Кина големина 38-39 = 24 СМ
XL =НАС Големина 7 = Кина големина 40-41 = 25 CM
XXL = НАС Size 8 = Кина големина 42-43 = 27 СМ
XXXL =НАС Големина 9.5 = Кина големина 44-45 = 27.5 CM
Важна напомена : Ако нога е широк, ние препорачуваме избор една големина поголема .
Ве молиме проверете ја вашата големина внимателно,доколку ги имате било какви прашања abuot плаќање или големина ,ве молиме оставете порака за нас.
Сите слики се направени во вид, секој monitor settings , бојата ќе биде различен , со цел да се добијат вид преовладуваат
можете да изберете повеќе чевли во нашата продавница :
>>>>>Повратни информации
-Почитувани клиенти, ние го цениме вашиот вид соработка со нас, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
-Ве молиме ни e-mail или телефон нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе ги реши сите проблеми на задоволително ниво.
-Вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Се надеваме дека може да се изгради добар и долгорочни деловни односи со вас, ви благодарам.
>>>>>Политика На Враќање
-Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или испраќање во рок од една недела.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, а купувачот е одговорен за враќање поштарина.
>>>>>Контактирајте со нас
-Ако имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.
Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата.Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно.Ви благодариме.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Ние обично бродови на купувачот објект како Подарок во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа.
2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3).Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.


За производот

Чевли Големина:
9.5, 8, 5, 6, 7
Пол:
Жените
Датум На Издавање:
Fall2016
Ниво На Пракса:
Напредни
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Бренд Име:
MYLEYON
Затворање Тип:
Лизга-На
Функција:
Дише
боја:
сино жолта црвена
Големина:
36-45
Модел:
MY-5
Пол:
Унисекс

Слични предлози