• Одличната цена
  • Ново
Европски стил керамика кафе, јадење сет, олеснување 2 парчиња, попладне чај, чај првенство, сад, со лажица

Европски стил керамика кафе, јадење сет, олеснување 2 парчиња, попладне чај, чај првенство, сад, со лажица

 
DEN 1286.40
DEN 1196.00

Износ
Во продавницата.За производот

Полнење Тип:
Три парче Сет
Бренд Име:
GuMiGD
Број на Корисници:
2
Материјал:
Керамички

Слични предлози