• Одличната цена
  • Ново
Нерѓосувачки Челик Nonstick Тава Алуминиум Алуминиумски Садови Палачинка Јајце Тенџере 13.5*18.5 cm Длабоко Гас Индукција Шпоретот Скара

Нерѓосувачки Челик Nonstick Тава Алуминиум Алуминиумски Садови Палачинка Јајце Тенџере 13.5*18.5 cm Длабоко Гас Индукција Шпоретот Скара

 
DEN 947.52
DEN 711.00

Износ
Во продавницата.


Спецификација :
Здравје
Нема гасови
Не-чистење
Материјал : Не-стап алуминиум(Погоден за сите извори на топлина, вклучувајќи и индукција)
Боја : Сина, Розова
Тип : тава
Карактеристики : Не-Стап
Димензии(прибл.) :
Пан :
(L x W x H) : околу 13 х 18 x 3cm/5.12 x 7.09 х 1.18"
Се справи со : должина : околу 16cm/6.29"
Карактеристики :
За сите извори на топлина индукција топлина/Гус/електричен шпорет.
Не-стап перформанси, здравје, готвење не е лесно опожари.
Анти-жешка пластика дрво се справи,се Чувствуваат удобно,удобен.
High-end дизајн.
Солиден врба помине технологија, линк повеќе цврсти, повеќе издржливи.
Нерѓосувачки челик композитни дното,
Индукција Шпорет Универзална, додека нерѓосувачки челик композитни филм со мрежа работ дупка дизајн, тоа го прави на дното на тавата топлина рамномерно
Пакет Се Вклучени :
1 x нелеплива тава
Напомена :
1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2. Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
ПРЕВОЗОТ :
1) Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2) Нормално,сите нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда.
3) пратката од страна на Пост Воздух Пошта е само за губење на помалку од 2kg стоки.
4) Ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL или Fedex Превозот итн.
Ние ќе се пресмета превозот цена за вас.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
НАПЛАТА :
1) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
2) Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти.
3) Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
ПОВРАТНИ информации :
1) за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2) ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
3) Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
4) Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


За производот

Бренд Име:
PROKTH
Тави Тип:
Griddles & Грил Тави
Вок тип:
Не-стап
Садот Покријте Тип:
Без Тенџере Маска
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Алуминиум
Број На Модел На:
нелеплива тава
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Применливи Шпоретот:
индукција шпорет
садот покријте:
-
Тип:
Тави

Слични предлози