• Одличната цена
  • Ново
Американската Таванот Светла ASCELINA ЛОФТ Гроздобер Индустриски Прилагодливи led таванот светилка Дома осветлување светилки дневна соба E27 85-260V

Американската Таванот Светла ASCELINA ЛОФТ Гроздобер Индустриски Прилагодливи led таванот светилка Дома осветлување светилки дневна соба E27 85-260V

 
DEN 1180.32
DEN 732.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
Примена:
Foyer
Карактеристики:
прилагодлив
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
2 години
Број На Модел На:
CL036
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
сертификација:
CCC,CE
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Бренд Име:
ASCELINA
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Употреба:
Дневно осветлување
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Стил:
американската лофт

Слични предлози