• Одличната цена
  • Ново
Кристал Таванот Светлина Тела Модерната LED Кристал на Светлина Злато Таванот Светлина Осветлување Светилка Гарантира +Бесплатна испорака!

Кристал Таванот Светлина Тела Модерната LED Кристал на Светлина Злато Таванот Светлина Осветлување Светилка Гарантира +Бесплатна испорака!

 
DEN 4651.20
DEN 4000.00

Износ
Во продавницата.


Модел : CEI001
Големина : Dia45cm/17.7 инчен Hig10cm/за 3,9 инчи
Материјал : Железо+Стакло+Crtystal
Моќност : 4x E14/E12 LED Max5 W
Површина : 10-15quare метри
Простор : Спална Соба Студија
Превозот Услови
Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ, Азија, и секоја земја.
Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест.
Обично ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 7-35days. може да пристигне на вашата адреса.
Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст.
Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница.
Ние ќе забележите следење Бр. со цел листата или испратете e-mail до вас.
Повратни информации
Ние сме вид и искрен продавач. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница.
Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена.
И ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Бидејќи вашето задоволство е наша цел.
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, ви благодарам.
Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот за вас.
И тоа нема да ве изневерам. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.
Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис.
Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад.
Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плати во вашата страна.
Ви благодариме за вашиот разгледа нас.


За производот

Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Кристално Стакло
сертификација:
CE,RoHS,EMC,CCC
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Кристал таванот светилка
Број На Модел На:
CEI001
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Број на извори на светлина:
4
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Бренд Име:
BIBOTE

Слични предлози