• Одличната цена
  • Ново
3Pcs Исклучителна рачно изработени Кратки Масти Шарм Кинески Јазол Свила Rayon Tassel Приколка Копче Pendant Уши Торба DIY Материјали Свила Tassels

3Pcs Исклучителна рачно изработени Кратки Масти Шарм Кинески Јазол Свила Rayon Tassel Приколка Копче Pendant Уши Торба DIY Материјали Свила Tassels

 
DEN 230.40
DEN 207.00

Износ
Во продавницата.

【 Производ големина 】 Tassel должина : околу 7.5 cm -8 cm, вратоврска глава дијаметар : 1.2 см - 1.3 см. 【 Производ користите 】 : мали приврзоци, обетки, приврзоци, копче за синџири, мобилен телефон украси, автомобил декорација, музички инструменти, ножеви, Будистички материјали, чадор украси, DIY креативни, итн.
Ако имате било какви вредни коментари или предлози, најслободно контактирајте со нас,ви благодариме !

Сакате да видите повеќе производи добредојдовте на нашата продавница
https : //www.aliexpress.com/store/3035005


За производот

Број На Модел На:
8cm tassel
Употреба:
Дома Текстил,Декоративни,Да Се Видиме,Завеса,Облека
Тип:
Клучни Tassel
Материјал:
100% Rayon
Употреба:
DIY

Слични предлози