• Одличната цена
  • Ново
Случај Cowhide За Huawei MediaPad М3 лајт 10 Опфаќа Заштитна Вистинска Кожа СТП М3 Младите BAH-W09 AL00 Таблет КОМПЈУТЕР Случаи Заштитник

Случај Cowhide За Huawei MediaPad М3 лајт 10 Опфаќа Заштитна Вистинска Кожа СТП М3 Младите BAH-W09 AL00 Таблет КОМПЈУТЕР Случаи Заштитник

 
DEN 1370.40
DEN 1302.00

Износ
Во продавницата.


Може само да им биде дозволено да аплицираат За HUAWEI Media Pad М3 лајт 10 , М3 Yonth Издание BAH-W09 BAH-AL00 10.1 инчен ,другите не ќе бидат во можност да го користите
Види Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Случај
Gowhide Вистинска кожа Случај


За производот

Материјал:
кожа
Бренд Име:
HUWEI
Модел Компатибилност:
За BAH-W09 BAH-AL00
Ширина:
17.3cm
Пакет:
No
Број На Модел На:
За Mediapad лајт 10
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
24.3cm
Стил:
бизнис
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Компатибилен Бренд:
За Huawei

Слични предлози