• Одличната цена
  • Ново
Случај За Huawei MediaPad М3 лајт 10 BAH-W09 AL00 L09 10.1 Опфаќа Заштитна Кожа М3 Младите Издание Таблета случаи СТП Заштитник

Случај За Huawei MediaPad М3 лајт 10 BAH-W09 AL00 L09 10.1 Опфаќа Заштитна Кожа М3 Младите Издание Таблета случаи СТП Заштитник

 
DEN 524.64
DEN 498.00

Износ
Во продавницата.


Може само да им биде дозволено да аплицираат За HUAWEI Media Pad М3 лајт 10 , М3 Yonth Издание BAH-W09 BAH-AL00 10.1 инчен ,другите не ќе бидат во можност да го користите
Види Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Случај


За производот

Бренд Име:
HUWEI
Модел Компатибилност:
За BAH-W09 BAH-AL00
Ширина:
17.3cm
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Материјал:
Faux Кожа
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
24.3cm
Број На Модел На:
За MediaPad М3 лајт 10
Стил:
бизнис
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Компатибилен Бренд:
За Huawei

Слични предлози