• Одличната цена
  • Ново
универзална 7-10.1 инчен таблет безбедност табела стои со заклучите држачот киоск ПОС се прикаже на десктоп продавница или продавница

универзална 7-10.1 инчен таблет безбедност табела стои со заклучите држачот киоск ПОС се прикаже на десктоп продавница или продавница

 
DEN 1824.00

Износ
Во продавницата.

1. Компанија : Гуангжу Бил Електронски Technology Co., Ltd Локација : Гуангжу, Кина. 2. Производ : таблета безбедност застане 3. Објектот# : BR24007 Q 4. Производ Discreption : a. алуминиум заклучување заградата за повеќето 7 10.1" таблет. б. железо gooseneck големина : 20cm. в. железо база : завртка на табелата. г. дебелината на таблет надвор 10.5 мм не работи за овој дизајн. 5. Извонредни Карактеристики : a. заклучување на заградата за повеќето 7 10.1" таблет. б. екранот на таблет на пејзаж или портрет позиција. в. флексибилни gooseneck рака планината.


За производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
eStand
Број На Модел На:
BR24006Q
Материјал:
Метал
боја:
Сребро.
алуминиум заклучување заградата:
за повеќето 7-10.1 таблет
флексибилни gooseneck:
26cm
железо База:
поправи на десктоп

Слични предлози