• Одличната цена
  • Ново
10PCS/број 7 HK70DR2119 За Тробојка GS700 Екран на Допир Digiziter FPC-TP070255(K71)-01 XC-PG0700-037 FPC Панел Стакло Замена

10PCS/број 7 HK70DR2119 За Тробојка GS700 Екран на Допир Digiziter FPC-TP070255(K71)-01 XC-PG0700-037 FPC Панел Стакло Замена

 
DEN 1248.00

Износ
Во продавницата.


ве молиме погледнете на сликата внимателно и да се споредат со оригиналниот екран на допир кабел и екран на допир панел формата е иста како и листата еден пред да го купите
Постојат различни екран на допир панел форма со истиот кабел код верзии на пазарот.
Пакет : 10 екран на допир digitizer
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да се различни, како на листа/слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот телефон ако вашата таблета со код како што е споменато. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.


За производот

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За HS1285 МФ-531-070F-2 XC-PG0700-037 FPC
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
фитинг:
Тробојка GS700 ТВ таблета екран осетлив на допир
работа:
За Тробојка GS700

Слични предлози