• Одличната цена
  • Ново
Witblue Нови За 7 инчен DEXP Урсус Z170 Дете Таблета капацитивни екран на допир панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Witblue Нови За 7 инчен DEXP Урсус Z170 Дете Таблета капацитивни екран на допир панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

 
DEN 235.20

Износ
Во продавницата.


Нова За 7" инчен DEXP Урсус Z170 Дете 's капацитивни екран на допир панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабел и екран панел форма е исто како слика.
Пакет : 1 PCs/многу Црн екран на допир
Ако ви треба бела една, ве молиме оставете порака за нас.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.


За производот

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
DEXP Урсус Z170 Деца
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
Тип:
Екран На Допир
фитинг:
DEXP Урсус Z170 Деца 7.0 таблета инчен екран осетлив на допир
работа:
DEXP Урсус Z170 Деца

Слични предлози