• Одличната цена
  • Ново
Оригиналниот 10.1 инчен Prixton T1500 Таблет компјутер Осетлив на Допир екран на Допир Панел стакло Digitizer Замена Бесплатен Превозот

Оригиналниот 10.1 инчен Prixton T1500 Таблет компјутер Осетлив на Допир екран на Допир Панел стакло Digitizer Замена Бесплатен Превозот

 
DEN 479.52

Износ
Во продавницата.За производот

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
NINJACASE
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
Prixton T1500 Pantalla Tactil
Компатибилен Бренд:
Prixton T1500 Pantalla Tactil

Слични предлози