• Одличната цена
  • Ново
100Pcs Пвц Различни Автомобил Стил Смешно Кул Налепница Бомба Водоотпорен Графити Лавра Налепници Скејтборд Decal Играчка Налепница

100Pcs Пвц Различни Автомобил Стил Смешно Кул Налепница Бомба Водоотпорен Графити Лавра Налепници Скејтборд Decal Играчка Налепница

 
DEN 383.52
DEN 307.00

Износ
Во продавницата.

Нема дуплирање во еден пакет.
Имаме 700 налепници Ако купите повеќе пакети, така што ќе има неколку повторува.
Постојат многу стилови на сликата не се појави, чекај за вашата нарачка! Видови E


За производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
H38
Бренд Име:
Деветтиот Светот
Висина:
1cm
Дијаметар:
7cm
Гаранција:
NO
Ширина:
6
Должина:
7cm
Пакување:
OPP вреќа

Слични предлози