• Одличната цена
  • Ново
Активни Специјалното Пенкало Капацитивни Екран на Допир за Совет За Dell XPS 13 15 12 Inspiron 3003 5000 7000 chromebook 3189 3180 11 Лаптоп Случај

Активни Специјалното Пенкало Капацитивни Екран на Допир за Совет За Dell XPS 13 15 12 Inspiron 3003 5000 7000 chromebook 3189 3180 11 Лаптоп Случај

 
DEN 1293.60
DEN 1229.00

Износ
Во продавницата.

Карактеристики на овој производ:Метал пенкало (топката круг), не треба да се промени, трајни, парична казна 1.3 мм, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно!
Компатибилен екран на допир, капацитивни пенкало на екранот, IPS екран, итн., може да се користи на таблет компјутери, i Pad, i Phone, Лаптоп, мобилни телефони, итн., и се применува на i OS систем, Android систем, Microsoft Windows10 систем.
Висока прецизност 1.3 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Лаптоп компјутер со екран на допир уреди Опис на Производот : * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е новата функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност. Без страв да се користи за било време на допир. А корисникот се користи ЕКРАН ЗАШТИТНИК ИЛИ НЕ ( вклучува калено стакло или домашно МИЛЕНИЧЕ еден), едноставно се приспособат на совет за да овозможите пишување функции без ограничувања. * Прецизен парична Казна Точка Активни Перо 1.3 mm СОВЕТ обезбедува реална пен-да-подлога за пишување / цртеж искуство на сите таблети & паметни телефони. * До 12 часа на непрекината употреба по 30 munits целосно наполнет. Забелешка : За оптимални перформанси, ве молиме осигурајте се дека вашиот уред НЕ има екран заштитник филм применува. * Самостојна Активни Перо Дизајн : НЕ BLUETOOTH PARING ИЛИ СТАН ПОТРЕБНО. И сеуште работи со било апликација, вклучително и популарни апликации како што се Zoom Notes, Evernote, Хартија од Fifty Three, Pro Create, и многу повеќе. Функција : * активната перо redefines цртање и пишување на таблети и паметни телефони. * Активната перо всушност се чувствува и пишува исто како и пенкало, не се бараат посебен софтвер, и да работи со било i OS и повеќето Андроид допир интерфејс уредот. * Во 140 mm долга,9 mm во дијаметар и 1,3 mm совет, активно пенкало се чувствува како вистински пенкало. Powered by во изградба на батеријата, активната перо дава до 12 часа на непрекината латентност-слободно цртање и пишување. * Активната перо не се однесува на посебни пре-инсталиран софтвер или одредени апликации. Со прекинувач копчето,тоа веднаш ќе го активира да работат во кој било уред со користење осетлив на допир. * Активната перо независно работи на посебен софтвер или специјални подесувања во апликации. Така што практично се работи со било апликација, вклучително и популарни апликации како што се Zoom Notes, Evernote, Хартија од Fifty Three, Pro Create, и многу повеќе. Спецификација : * Пенкало должина : 140mm, со Дијаметар : 9 mm, Пенкало совет : 1.3 mm (парична казна)【Метал пенкало, без замена, трајни】 * Материјал : Алуминиум легура * вградената батерија,Полнење преку USB приклучок Пакет Содржина : 1 x активната специјалното Пенкало 1 x USB кабел


За производот

Должина:
14cm
Примена:
Другите,Лап-Топ Компјутери
Пакет:
Yes
Апликацијата Брендови:
Другите Бренд
Бренд Име:
AJIUYU
Екранот Со Апликации:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
K833
Материјал:
Метал

Слични предлози