• Одличната цена
  • Ново
Гроздобер Чипка Везени Tablecloth Шарени Печатење Tablecloths Сина Црвена Правоаголна Маса Крпа Свадба Маса Крпа Бохемски

Гроздобер Чипка Везени Tablecloth Шарени Печатење Tablecloths Сина Црвена Правоаголна Маса Крпа Свадба Маса Крпа Бохемски

 
DEN 484.32
DEN 387.00

Износ
Во продавницата.


Гроздобер Чипка Везени Tablecloth Шарени Печатење Tablecloths Сина Црвена Правоаголна Маса Крпа Свадба Маса Крпа Бохемски
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа . Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.


За производот

Спецификација:
70*70cm, 90*90cm, 140*140cm, 140*180cm, 140*200cm, 140*220cm, 90*140cm
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Број На Модел На:
Правоаголни tablecloth
Материјал:
100% Лен
Бренд Име:
WINSTBROK
Големина:
Multi size
Стил:
Dobby
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Plaid

Слични предлози