• Одличната цена
  • Ново
графити платно цветен плоштадот маса крпа партија трпезарија оброк платно

графити платно цветен плоштадот маса крпа партија трпезарија оброк платно

 
DEN 239.52
DEN 228.00

Износ
Во продавницата.


Материјал : полиестер / памук
Мала големина на : микробранова, фрижидер, ноќни маса, ТЕЛЕВИЗОР, компјутер маска, троседот потпирач и назад крпа
Погоден за големи димензии : маса, маса, компјутер биро, конференциска маса, троседот ткаенина


За производот

Спецификација:
70*70cm, 90*90cm, 140*140cm, 140*180cm, 140*200cm, 140*220cm, 130*180cm, 100*140cm, 140*250cm, 120*120cm, 120*160cm
Бренд Име:
deovolente
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Европа
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Состав:
Полиестер
Стил:
Европски
Обликот:
правоаголникот.
категорија:
tablecloth

Слични предлози