• Одличната цена
  • Ново
Пастирски класичен Табела Светилки дневна соба и спалната соба ноќни студија креативни смола зелена свадба декорација осветлување табела светла ЗА

Пастирски класичен Табела Светилки дневна соба и спалната соба ноќни студија креативни смола зелена свадба декорација осветлување табела светла ЗА

 
DEN 6960.00

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти
Информации за производот Преглед :
[Боја] : зелен (како што е прикажано)
[Главен материјал] : смола светилка тело + ткаенина абажур
[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)
[Главната технологија] : сликарство
[Примена] : дневна соба, ресторан, кафулиња и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја) [size] : табела светла lampshare дијаметар од 30cm ,висина 57cm. кат светла lampshare дијаметар 38cm ,heigt 162cm.
купувачот се покаже


За производот

Тип На Објект:
Табела Светилки
Wattage:
21-30W
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Материјал:
Смола
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Сенка Тип:
Ткаенини
База Тип:
E27
Број На Модел На:
1
Тело Материјал:
Текстил
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Боја На Каросеријата:
Зелена
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
рамка боја:
Црна
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Табела Светилки

Слични предлози