• Одличната цена
  • Ново
оригиналниот PCSsole 2017 слободни големина Гел TPE силикони табани за мажи и жени Против Пролизгување Deodorant чевли подлога перница T1002

оригиналниот PCSsole 2017 слободни големина Гел TPE силикони табани за мажи и жени Против Пролизгување Deodorant чевли подлога перница T1002

 
DEN 569.76
DEN 427.00

Износ
Во продавницата.За производот

боја:
Сина
Чевли Големина:
L големината на E, S големината на C
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Пот-Absorbant,Дише,Шок-Absorbant,Тешко Носи,Анти-Лизгава,Deodorization
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
PCSSOLE
Материјал:
Гел
Број На Модел На:
T1002
Insole Висина:
≤1cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)

Слични предлози