• Одличната цена
  • Ново
CL1757 3.5 v WelchAllyn 06500 3.5 V сијалица Otoscope светилка Велч Allyn WA 06500-U халоген светилка бесплатен превозот-10pcs

CL1757 3.5 v WelchAllyn 06500 3.5 V сијалица Otoscope светилка Велч Allyn WA 06500-U халоген светилка бесплатен превозот-10pcs

 
DEN 9120.00

Износ
Во продавницата.


CL1757 3.5 v Welch Allyn 06500 3.5 V сијалица Otoscope светилка Велч Allyn WA 06500-U халоген светилка бесплатен превозот-10pcs
Volts : 3.5 v
засилувачи : 0.78 на
живот време : 15hrs
главната примена : otoscope&ophthalmoscope
крстот референца : велч allyn 06500
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт. Тоа е навистина нашата
задоволство да ви ја покаже нашата кралската доверба и одговорност и поддршка за вас - нашите вредни клиентите. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !


За производот

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
ЕМК,CQC,УЛ,ССА,VDE,LVD,CCC,ГШ,RoHS,PSE,FCC,CE
Број На Модел На:
LT06500
Карактеристики:
велч allyn мини сијалица
volts:
3.5 v
засилувачи:
0.78 на
живот време:
15hrs
главната апликација:
otoscope&ophthalmoscope
крстот референца:
велч allyn 06500

Слични предлози