• Одличната цена
  • Ново
Ротари Врти Tealight Свеќа Метал Чај Светлина Носителот Рингишпил Дома Декор Одмор Подарок

Ротари Врти Tealight Свеќа Метал Чај Светлина Носителот Рингишпил Дома Декор Одмор Подарок

 
DEN 151.68
DEN 118.00

Износ
Во продавницата.


Опис : Карактеристики : Був/Љубов/Пеперутка/Cedar/Снегулка На украси низ турбина ќе се рефлектираат светлина и се шири низ близина на ѕидовите и таванот. Апсолутно прекрасна и единствен начин за да додадете елеганција и малку гламур во вашата свадба Декорација на вашиот tabletop убаво и affordably за лице и за специјални прилики. Совршен за Божиќ/Свадбена/Дома декор
Спецификации : Тип : Був/Љубов/Пеперутка/Cedar/Снегулка Боја : Сребро Материјал : Железо Големина : 8x13cm/3.15"х5.12" Количина : 1 PC
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : (Нема мало пакет) 1 x свеќа носителотЗа производот

Материјал:
Железо
Број На Модел На:
5AC100465
Стил:
Европа
Употреба:
Дома декорација
Функција:
Појавување На Блок Свеќа
Рачно изработени:
No
Тип:
Чај Светлина Носителот
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight

Слични предлози