• Одличната цена
  • Ново
Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Мулти слој домот природни мулти слој слатководни бисер ѓердани, 3-4 мм пристојна принцот

Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Мулти слој домот природни мулти слој слатководни бисер ѓердани, 3-4 мм пристојна принцот

 
DEN 24034.08
DEN 12498.00

Износ
Во продавницата.


shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 12-25 дена,EMS за Постигнување на 7-14 дена,DHL за Постигнување на 4-10 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.
Се најде богатство, само да се направи посебен бебе
Носат следниве цртање
Тоа се чувствува како принцеза
Бои се бела, розова и виолетова
На shopkeeper избра пурпурна да го покаже тоа да сите
Не мора елегантен чувство
Монистра се мали, за 3-4 милиметри
Специјален начин на остварување
Многу слободни и еластична
Виолетова е посебна
Купувачи се покаже
На сликата подолу е три слоеви на прилагодување
925 сребрен копчиња
Reality show
Што слатка принцеза темперамент!
Копчето е 925 Sterling Silver
На ѓердан доаѓа во 6 слоеви
Должината на секој слој е за 39-47 сантиметри
Секоја мала разлика
Ујп, во три часот пред исплата, денот може да се испраќаат и О!
Цел ќе се земе втората по три дена
Обичај стоката треба 1-2 дена пред породувањето, ве молиме да бидат прилагодени за чекаат трпеливо
Про, по добивањето на бебето, постојат било какви проблеми можете да контактирате со нас
Наскоро ќе даде Про задоволство решенија
Разбирање на комуникацијата е потребно
Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка
За 14 K Злато.
Американската увозот се на првиот кат 14 K метал е трајно врзани за бакар или други основни метали под висок притисок и висока температура, со површина слој 14 K Злато, не е лесно да се алергии, не е лесно да исчезнат. Во изгледот и 14 K Златен накит е слична и слични на оксидација перформанси, не се зачувани 1/20 Тешки дел 14 K Злато површина. За разлика од обичните златен или позлатен насликани златен накит, 14 K Со повисока злато содржина и висока вредност, и повеќе прифатлива!
Не е лесно да се алергии, не е лесно да исчезнат, сопственикот е алергичен на кожата, обидете се носи неколку дена без несакани реакции (но многу чувствителни на уставот на ујп, или на предлог за избор на К злато)
Добро одржување, неколку години или дури и трајна промена на бојата, но, исто така, варира од личност до личност, пот p H разлика, Бледнеат време, исто така, ќе биде пристрасен. Дури и вистински злато ќе се промени бојата во некои случаи, ве молиме да знаат.


За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Жените Подарок
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Повод:
Годишнина
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Бисер класификација:
слатководни бисер
Стил:
ѓердан
Боја Класификација:
розова, виолетова, бела

Слични предлози