• Одличната цена
  • Ново
Австрискиот Шампањ Кристал Принцезата Бела Циркон 925 Печат Сребрена Боја Накит Сетови За Жените Прстен Големина 6# 7# 8# 9# Најдобар Подарок

Австрискиот Шампањ Кристал Принцезата Бела Циркон 925 Печат Сребрена Боја Накит Сетови За Жените Прстен Големина 6 7 8 9 Најдобар Подарок

 
DEN 810.72
DEN 535.00

Износ
Во продавницата.За производот

Прстен Големина:
9, 8, 6, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан/Обетки/Прстени
Број На Модел На:
gs02023.2
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
лепо ќе
Метали Тип:
сребрена боја
Главниот Камен Боја:
Предизвика Портокал
квалитет:
ААА+Квалитет
Земја на Производство:
Кина
превозот време:
Три Дена
Метал Печат:
925 печат
Technis:
Рачно изработени
подарок:
накит кутија
Трговски Режим :
трговија на големо и мало

Слични предлози