• Одличната цена
  • Ново
2017 Романтична Нерѓосувачки Челик Неколку Прстени У Тип Сребрена Циркон Ветување Накит Класичен Свадба Прстени Bijoux Да Љубовници' anillos

2017 Романтична Нерѓосувачки Челик Неколку Прстени У Тип Сребрена Циркон Ветување Накит Класичен Свадба Прстени Bijoux Да Љубовници' anillos

 
DEN 205.44
DEN 146.00

Износ
Во продавницата.


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена Боја
Пакетот вклучува : 1 Пар Прстени
Големина на : НИ големина 7(Внатрешен дијаметар : 17mm)
НИ size 8(Внатрешен дијаметар : 18mm)
НИ големина 9(Внатрешен дијаметар : 19mm)
НИ големина 10(Внатрешен дијаметар : 20mm)
НИ големина 11(Внатрешен дијаметар : 21mm)
Answer : ___________________________ Note :
Бои можеби малку различни, поради различни монитори.
Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење 1-5мм.
Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Имајте пријатен шопинг.


За производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
sr142
Бренд Име:
NUNCAD
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
боја:
сребрена боја
дизајн:
2017 нов моден дизајн
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Дали акциите:
Акции
Пакет:
OPP вреќа
Пад на превозот:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Повод:
Партија/Свадбена/Годишнината/Подарок/Секојдневно Носење

Слични предлози