• Одличната цена
  • Ново
Bamos Голем Овален Црвено ААА Циркон Прстени за Жени Мажи Мода Накит Гроздобер 925 Sterling Silver Исполнет јули Birthstone Прстен RW0024

Bamos Голем Овален Црвено ААА Циркон Прстени за Жени Мажи Мода Накит Гроздобер 925 Sterling Silver Исполнет јули Birthstone Прстен RW0024

 
DEN 239.52
DEN 192.00

Износ
Во продавницата.


Метал : 925 Sterling Silver Исполнет
Главниот Камен : Циркони
Прстен Големина : 6/7/8/9/10/11/12
Occassion : Годишнината /Подарок / Партија /Shopping/ Свадбата
Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал. има сите големи карактеристики на цврстиот златен накит. Тоа е extermely долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот. Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема нов производ. Не се споредуваат злато исполнет накит за да позлатен накит што нема споредба .
1.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од кина пост препорачана пошта/e Packet/кина пост обичен мал пакет/DHL/ЕМС.
Превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
5.По испраќање на пост(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Плаќање :
Т/T ,Alipay Excrow ,Кредитна картичка,Запад Унија
Враќање&Размена политика
Мажите го направија дефекти не се гарантира ,како што се на штета по употребата ,оштетувања од вода и така натаму .
Ако не сте задоволни со вашите елементи ,можете да разменувате објектот,но купувачот е одговорен за сите понатамошни на превозот обвиненија.Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.Што можете да направите како оваа :
Чекор 1 : Директно да контактирате со нас преку Трговија со датотеки, или ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе го примите пакетот.
Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали .
Чекор 3 : Враќање на предмети за нас со следење на број,а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .
Повратни информации
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.


За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
RW0024
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Бренд Име:
Bamos
Стил:
Hyperbole
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
овална
Метали Тип:
925 sterling silver исполнет
прстен:
жените прстен
Прстени:
Адвокатско прстени
накит:
жените накит
моден накит:
мажите накит
Функција:
Свадба & Ангажирање & Подарок & Партија
Продажба Начин:
retail & трговија на големо
Подарок за:
Љубител & Сопруга & Девојка
квалитет:
Висок
Цел на повеќе од $200:
Бесплатен превозот од DHL/EMS
is_customized:
Yes

Слични предлози