• Одличната цена
  • Ново
Застане Гребло Серпентина Поводник буквален за мрежа Поводник 10ft 8мм Серпентина Поводник 2 Нерѓосувачки челик swive Поводник

Застане Гребло Серпентина Поводник буквален за мрежа Поводник 10ft 8мм Серпентина Поводник 2 Нерѓосувачки челик swive Поводник

 
DEN 772.32

Износ
Во продавницата.

Опис На Производот : 1.Меѓусебно се изедначи ротирачки најлон ткаенината и железнички saver вртливата собранието. 2.2 Нерѓосувачки челик вртливата 3.Neoprene Strape 4.Тешки Велкро 5.Супер силен webbing 6.Големина : 10ft Дебелина : 8mm 7.Не MOQ, примерок цел и мали судењето цел се прифатливи. 8. Боја : акции боја


За производот

Отворено Активност:
сурфање,Paddling
Применливи Луѓе:
Унисекс
Тип:
Чантата
Број На Модел На:
Серпентина Поводник
Големина на:
8мм
is_customized:
Yes

Слични предлози