• Одличната цена
  • Ново
Во скапоцена Пурпурна Камен 3*5mm Полу-скапоцени Сребро Кул За Женска Студ Обетки ED0665

Во скапоцена Пурпурна Камен 3*5mm Полу-скапоцени Сребро Кул За Женска Студ Обетки ED0665

 
DEN 1053.60
DEN 643.00

Износ
Во продавницата.


Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !
Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР. Превозот
Ние нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,
враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата . враќање превозот надомест ќе биде на трошок на купувачот.


За производот

Бренд Име:
livera
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ED0665
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Студ

Слични предлози