• Одличната цена
  • Ново
Бохемски Геометриски Студ Обетки Со Сини Природен Камен Обетки Накит За Жените 2017 Гроздобер Антички Сребрен Обетки За Подарок

Бохемски Геометриски Студ Обетки Со Сини Природен Камен Обетки Накит За Жените 2017 Гроздобер Антички Сребрен Обетки За Подарок

 
DEN 280.80
DEN 241.00

Износ
Во продавницата.За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
диви и бесплатно
Број На Модел На:
YC14001
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метална боја:
Античкиот злато/Антички Сребрен
Тип На Објект:
геометриски студ обетки
Е Прилагодена:
да,поддршка на големо(да добиете повеќе попуст)ве молиме контактирајте со нас
Место на Потекло:
Yiwu ,Кина
Пакување:
1pair/opp вреќа,12pair/голема торба
Жените Гроздобер Студ Обетки:
Студ Обетки
Повод:
патни,дневни,море,забава
позлата:
олово,никел,кадмиум слободни
Тежина:
3g/pcs

Слични предлози