• Одличната цена
  • Ново
Моден Висок Квалитет Слатка Симпатична Кубни Циркони Студ Обетки Poodle Булдог Husky Куче Жените Накит Љубовник Роденденски Подарок

Моден Висок Квалитет Слатка Симпатична Кубни Циркони Студ Обетки Poodle Булдог Husky Куче Жените Накит Љубовник Роденденски Подарок

 
DEN 768.00
DEN 468.00

Износ
Во продавницата.


Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полу-кристал) да се направи секој објект повеќе брилијантен и вредни!
(Еден Инч е еднаква на 25 mm/2.5 Сантиметар)
обетки игла е S925 sliver
14k бело злато обложено со јасни&пенливи Кубни циркони
Високо полиран алуминиум
Никел слободни & противалергиски


За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kavnar
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
R02905018
Метали Тип:
бакарни легури
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Еколошки Стандарди:
Никел Олово Кадмиум Слободни

Слични предлози